Afgelopen weekend was een spannend weekend voor onze Scouts en Verkenners. Het Scoutsweekend van scouting Limburg vond weer plaats. Tijdens dit scoutsweekend treffen verschillende scoutinggroepen vanuit heel Limburg elkaar. Op zaterdag ochtend om 8 ‘s ochtends verzamelde de scouts in Meerssen op het station. Na een korte treinrit stapten ze uit in Heerlen, waar de eerste activiteit voor ze klaar stond: “De Crazy scout challenge”. De scouts moesten verschillende opdrachten uitvoeren om zoveel mogelijk punten te verzamelen. Toen de winnende groep bekend was zijn alle Scouts door de Brunssummerheide gewandeld en zijn ze op de kampplaats aangekomen. Hier stonden verschillende activiteiten voor ze klaar, zoals: Tokkelen, boogschieten en vuur maken. Na een gezellige avond aan het kampvuur zijn alle Scouts naar hun tent getrokken.

De volgende ochtend zijn de Scouts vroeg opgestaan voor een heerlijk spek en ei ontbijt. Nadat de magen goed gevuld waren, hebben de Scouts het kampterrein opgeruimd en zijn alle Scouts terug naar huis gekeerd.