Kom eens kijken!

Ben jij benieuwd naar onze activiteiten? Kom dan eens een kijkje nemen bij Scouting. De eerste drie keer doe je gewoon gratis mee. Vul hieronder je gegevens in, dan zullen we je meer informatie toesturen.

Geeft u in geval van nood toestemming om uw zoon/dochter te laten behandelen zoals noodzakelijk geacht wordt door de leiding, zonder uw voorkennis, indien het niet mogelijk blijkt tijdig contact op te nemen?

Gaat u ermee akkoord dat het mogelijk is dat foto's en/of video's van uw zoon/dochter bij wijze van promotiemateriaal worden verspreid via online en lokale media?

Verklaart u dit formulier naar waarheid te hebben ingevuld?

Door dit formulier in te vullen verklaart u dat u het Privacybeleid van Scouting Margraten heeft gelezen en dat u hiermee akkoord gaat. Het Privacybeleid vindt u via www.scoutingmargraten.nl/privacybeleid.

8 + 1 =

Neem contact op

+31 6 24 36 34 09

info@scoutingmargraten.nl

Hoenderstraat 2B, 6269 BS Margraten