Afgelopen weekend was het Palmpasen. Dit betekent voor Scouting Margraten een drukke, maar vooral een hele mooie dag. De voorbereidingen voor Palmpasen beginnen voor Scouting Margraten al op de vrijdagavond, want dan versieren de Bevers en Welpen tijdens het scoutingprogramma de Palmpasenkruizen en kleden ze verder aan met traditionele lekkernijen.

 

Op zondagochtend heeft de scouting de hoogmis bijgewoond en zijn de kruisen gezegend. Na een mooie hoogmis, die werd begeleid met liederen ter uitvoering gebracht door het kerkkoor, heeft Scouting Margraten zich opgesplitst in verschillende groepen. Elke groep is een deel van Margraten afgegaan, hierdoor was er genoeg tijd om niet alleen de kruisen af te leveren, maar ook even een praatje te maken. Na een drukke maar mooie zondag zijn alle Scouts naar huis gekeerd.