Na 2 jaar kon Palmpasen eindelijk weer op een normale manier doorgaan. Dit betekent voor Scouting Margraten een drukke, maar vooral heel mooie dag. De voorbereidingen voor Palmpasen begint voor Scouting Margraten al op de vrijdagavond. Op vrijdagavond hebben de Bevers en Welpen  tijdens het scoutingprogramma de Palmpasen kruisen versierd en aangekleed met de traditionele lekkernijen. Elk kruis werd met veel zorg versierd zodat schitterende kruizen konden worden uitgedeeld aan de ouderen en zieken in ons dorp.

Op zondagochtend heeft de scouting de hoogmis bijgewoond om de kruisen te laten zegenen en de palmtakjes op te halen. De hoogmis werd begeleid met mooie liederen ter uitvoering gebracht door het Gregoriaanse kerkkoor. Na een schitterende mis begeleid door het kerkkoor heeft Scouting zich opgesplitst in verschillende groepen. Elke groep is een deel van Margraten afgegaan om ervoor te zorgen dat er genoeg tijd was om de ouderen te bezoeken en een palmpaas kruis aan te bieden. Na een drukke ochtend ging iedereen voldaan naar huis.