De Carnaval zit er helaas weer op, dus de hoogste tijd om terug te kijken op een geslaagd Carnaval. De meeste ouders, kinderen en leiders hebben de carnavalsdagen doorgebracht in Margraten en Maastricht, maar op vrijdagavond zijn we de Carnaval samen begonnen, in de beverdam, het knooppunt of in Scheulder. Door de snel veranderde coronaregels kon Scouting Carnaval helaas niet met de hele Scouting op één locatie doorgaan. Dit heeft de groepen er echter niet van weerhouden om een gezellige Carnavalsavond te hebben. De Bevers hebben de vrijdagavond doorgebracht met het knutselen van een carnavals kunstwerk. De Welpen hebben zich beziggehouden met het kunstenaarsinsigne en in Scheulder hebben de Scouts carnavalsspelletjes gespeeld, terwijl de verkenners gezamenlijk met de Explorers het Carnavalsvuur hebben aangestoken. De Roversscouts zijn op een cultureel uitje geweest. Ze hebben de hele avond naar Franse chansons geluisterd en hadden het geluk om de enige echte John Tana te mogen zien. Al met al een zeer geslaagde Carnavalsavond.